מספרים עלינו בתקשורת

עמותת נחמה והצלה לישראל פועלת במגוון חזיתות ומקבלת סיקור תקשורתי על פעילותיה ועל התרומות שמשנות חיים לעשרות אלפי אנשים בישראל.

עמותת נחמה והצלה לישראל לא צצה משום מקום. מעבר לרצון של האחים להקדיש אותה לזכר אמא שלהם, רקע של עזרה לזולת קיים גם אצלם. מושיקו מוסקוביץ היה מנהל אגף המבצעים באיחוד והצלה ועבד גם בקשרי הממשלה והכנסת בקידום יוזמות חקיקה למען רפואת החירום בארץ, קידם שיתופי פעולה מול גורמי החירום, ועוד. 
עמותת נחמה והצלה לישראל הקימו חמ"ל בוילה הפרטית של תורמת תושבת העיר חגית זהבי ברמת גן. כל יום מגיעים מעל 100 מתנדבים מכל הארץ לארוז ולשלוח ארגזים מיוחדים לטובת החיילים בחזית, לוחמים ומשפחות הדרום. החל ממוצרים מזון, ממתקים, שימורים, ציוד טקטי, בגדים וכל מה שניתן לספק עבורם בשפע.
בחמ"ל שהקימו עמותת "נחמה והצלה לישראל" ו"פתחון לב" בבית פרטי ברמת גן אוספים תרומות עבור משפחות, חיילים ופצועים בבתי החולים.
נחמה והצלה בישראל הצליחו לאחד את כל חברי הכנסת והשרים מכל הקשת הפוליטית באירוע אחד מקרב לבבותאמש נצפו חברי כנסת ושרים מהקשת הפוליטית הרחבה באירוע השקת עמותת ״נחמה והצלה בישראל״ ערב שכל כולו קירוב לבבות והצלת חיי אדם.
גלגל ההצלה של האחים הלוחמיםתוך כדי המילואים ברצועת עזה, מושיקו ושמוליק מוסקוביץ' סייעו לרבים במסגרת העמותה שהקימו לזכר אמם, ועכשיו הם זקוקים לעוד מתנדבים
מייסדי 'נחמה והצלה' ביוזמה מרגשת: המשלחת מברזיל לא עמדה בזוועותהאחים מוסקוביץ', מושיקו ושמוליק הביאו לישראל את אלסנדרה ספרא מהמשפחה הידועה והאמידה בברזיל והמשלחת שהובילה כדי לחזות מקרוב בזוועות בקיבוצים בעוטף עזה.