אמבולנס ראשון לעמותת "נחמה והצלה לישראל" הושק במעמד חברי כנסת ושרים בכירים

אמבולנס ראשון לעמותת "נחמה והצלה לישראל" הושק במעמד חברי כנסת ושרים בכירים

ביולי האחרון נערך לעמותת "נחמה והצלה בישראל" טקס ההשקה והיום אנחנו גאים להציג את האמבולנס הראשון של העמותה.

ביולי האחרון נערך במושב משמר השבעה טקס השקת עמותת "נחמה והצלה לישראל", במהלכו נחגג יום הולדתו של איש החסד מושיקו מוסקוביץ, שהקים את העמותה על שם אמו. את הטקס כיבדו בנוכחותם שר המדע אופיר אקוניס, שר החוץ אלי כהן וחברי הכנסת מיכל וולדיגר, יצחק ווסרלאוף, ניסים וטורי ומשה קינלי טור-פז.

מושיקו מוסקוביץ הקים את העמותה על שם אמו נחמה ז"ל שהייתה ידועה כאישה שעשתה לילות כימים, במסירות אין קץ בלשכת הרווחה של עיריית בני ברק בכדי שאלפי ילדים ומשפחות יוכלו לחיות את חייהם בנחת וכבוד, בנוסף ניהלה את היחידה להתמכרות בסמים ועסקה בהצלת חיים, חסד ונתינה, בנה מושיקו הנציח אמש את זכרה.

העמותה הוקמה לאחר שנים בהם עסק מושיקו בהצלת חיי אדם, רבים המכירים את מוסקוביץ' מתפקידו כמנהל אגף המבצעים באיחוד והצלה בקשרי הממשלה והכנסת, קידום יוזמות חקיקה למען רפואת החירום בארץ, קידום שיתופי פעולה מול גורמי החירום כמו משטרה וצבא.
את הטקס הנחתה שדרנית הכדורגל לירן ביטון ובסיומו התכבדו המשטרה, נציגי המשטרה, מכובדים ונציגי שירות לגזור את הסרט ולהציג את האמבולנס הראשון של העמותה.
שר החוץ אלי כהן מסר: "בטוח שהאמבולנס הזה יציל חיים ויגיע לבתים, למעשה זה מחבר אותך ללב הענק שלך לבוא ולתרום ולעשות טוב לקהילה במעשה אצילי זה".

קריאה נוספת

שרים מכל הקשת הפוליטית השתתפו באירוע השקת עמותת "נחמה והצלה לישראל"
מה עשו שרים מכל הקשת הפוליטית באירוע משותף?